Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
FACEBOOK

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga By
1. Twój nick: Grażynov 44
2. Nick oskarżonego: By
3. Godzina i data zdarzenia: 23.04.2017 ok. 19:30
4. Mapa: surf_dust2_2008_final
5. Opis sytuacji: aimbot i jego pochodne

Skarga na osobistą prośbę oskarżonego Uśmiech

Link do dema:
http://622911.node14.pukawka.pl/auto-201...969620.zip

Opis:
3:21 - pierwsza głowa
3:43 - celuje gdzie indziej i trafia, nienaturalne ruchy celownika
3:53 - znowu takie ruchy
5:00 - drugi strzał z shotguna z dziwną trzęsawką celownika
5:20 - celownik automatycznie wędruje na przeciwnika
5:24 - znowu trzęsawka
5:50 - chyba źle skonfigurowałeś aim na dalsze odległości lub chwilowo wyłączyłeś, bo nie potrafisz mnie ustrzelić
7:13 - przy kosie celownik zjeżdza na tułów przeciwnika
7:56 - nagłe przeskoczenie celownika, gdy przeciwnik się zbliżył
8:51 - znowu trzęsawki
11:15 - kolejne trzęsawki
12:12 - znowu jakieś nienaturalne ruchy i trzęsawki(a może zamiast podkładki pod mysz masz piaskownice na biurku??)
14:35 - skakanie celownika po przeciwnikach
14:53 - kolejne trzęsawki przy strzale z AWP
17:03 - znowu...
17:18 - celownik lata lewo-prawo jakby się sprzeciwiał myszy(podobną sytuację można osiągnąć podłączając do komputera dwie myszy i jednocześnie nimi sterując; tutaj zapewne tą drugą myszą był program z aimbotem)
17 - 22 minuta - tutaj w międzyczasie wszedł Blady na serwer i By jakby chwilowo się uspokoił, ale niestety tylko chwilowo...
22:51 - kolejne trzęsawki

Rozpisałem tylko te bardziej widoczne akcje, ale jak się można domyślać każda jedna nie była do końca fair.

Polecam też obejrzeć demo z głosem, bo z rozmów na serwerze też trochę wynika na ten temat, chociażby, gdy zwróciłem mu uwagę i dałem propozycję wyłączenia to By wyraźnie się zdenerwował, a potem zaczął też wyzywać jednocześnie twierdząc, że "ręce mu się trzęsą", ale jak to zauważył również Zabójca o dziwo trzęsły się tylko przy strzale do przeciwników Uśmiech
Ponadto ta skarga nie wynika tylko z tego demka, ale również z innych obserwowanych przeze mnie, a było ich co najmniej 3, bo i ja i By gramy tu od dłuższego czasu.

Czy wygrana VIPa w konkursie jest tego warta By? Czy może masz jakieś inne powody, żeby się odpalać?
Nie pozostaje nic tylko czekać na wypowiedz By na ten temat

Widziałem demko i mam swoje podejrzenia ale prosiłbym o wypowiedzenie kogoś ze starszej administracji
Chetnie bym pomogla ale na calym demku mam na kazdych postaciach ERROR gdzie nic nie widac oprocz napisu. Prosze o wypowiedz h@ .
Jutro po raz trzeci zobaczę demko, ale tym razem z dużą dokładnością. W miedzy czasie chętnie poczytam tłumaczenie Pana By na temat " trzęsących się rak" podczas strzelania i za jednym rzutem powiedz czemu pląsawica ustąpiła jak wszedł admin Blady.
[Obrazek: 39947564511363069568.png]
fajnie za czyste granie mam dosta bana super

i co ty tu pierdolisz nigdy niegraem na aimbocie a zwaszcza na moim ulubionym serwerze pytam po co mia bym to robic mozessz mnie sprawdzic 1-1 i zobaczysz ze nic niemam lamusie

jakie te twoje podejrzenia ??

ja ja to czytaem to padem ze miechu nigdy ale i to nigdy niegraem na wspomagaczach a sie zdenerwowam poniewarz mam doswiadczenie kilkultnie i po co mial by grac na wspomogaczach ale prosze jak wy uwarzacie inaczej to mnie zbanujcie.

chamstwem bedzi ze mnie zbanujesz za czyste granie !!!!!!!!!!!
(04-24-2017, 06:11 AM)By1 napisał(a): fajnie za czyste granie mam dosta bana super

i co ty tu pierdolisz nigdy niegraem na aimbocie  a zwaszcza na moim ulubionym serwerze pytam po co mia bym to robic mozessz mnie sprawdzic 1-1 i zobaczysz ze nic niemam lamusie

jakie te twoje podejrzenia ??

ja ja to czytaem to padem ze miechu nigdy ale i to nigdy niegraem na wspomagaczach a sie zdenerwowam poniewarz mam doswiadczenie kilkultnie i po co mial by grac na wspomogaczach ale prosze jak wy uwarzacie inaczej to mnie zbanujcie.

chamstwem bedzi ze mnie zbanujesz za czyste granie !!!!!!!!!!!

Wierz mi By za czyste granie nigdy bym Ci nic nie powiedział, a twoje tłumaczenia "trzęsących się rąk" i "skilla" jak to sam nazwałeś trochę żałosne. Nie muszę Cię sprawdzać 1 na 1, bo to nic nie zmieni, demko jest wystarczającym dowodem. Z resztą myślałem, że nawet spoko z ciebie gość, ale wygląda na to, że jesteś jeszcze dzieciaczkiem, któremu się zabiera zabawkę... to wyzywanie, głupie tłumaczenia i pisownia - dorośnij...
Oglądnąłem sobie demko z czystej ciekawości. Jeśli maiłby aimbota czy coś coś pochodnego jak to nazwałeś zabijał by jednym strzałem. Kolejne trzęsienie celownika można wytłumaczyć następującymi rzeczami: mianowicie jeśli ktoś zmieni raty będzie mu się lekko trząsł celownik, zmiana rozdzielczości myszki też powoduje drgania jeśli się nie jest przyzwyczajonym. Kolejną rzeczy trzęsący celownik jest wynikiem pikowania ( mam tutaj na myśli nie czekanie aż broń się sama przeładuje tylko szybkie naciśniecie klawisza "q" dwa razy). Obecnie nie gram w csa, ale na surfach grałem bardzo długo i ciężko ocenić czy gracz "By" miał tego aimbota czy nie. Tak jak mówiłem takie sytuacje się zdarzają jak się gra bardzo dużo. Miewałem podobne sytuacje z awp, szybkie namierzenie itd. Ale to nie żadne wspomagacze lecz pamięć mięśniowa która występuje u graczy z dużym stażem.  Podałem swoje spostrzeżenia które nie muszą być prawdą i tyczyć się każdego  Uśmiech
Narescie ktos madry i prawde mowi
Grażyna co do tego vipa myślisz że ktoś byłby w stanie się odpalić aby tylko mieć tego vipa? Bo mi się nie wydaje. Ja zawsze wygrywałem vipa na surfie bo byłem przeważnie top 1 i co? Vipa na surfie nie chciałem nigdy mieć, bo gra z vipem na surfie jak dla mnie to jest uciążenie, zero frajdy z gry Język
I walasnie ja tak mam !!!! a nie odrazu aimbot wes sie czlowieku ogarnij i ty dorosnij do takich oskarzen

a doswiadczenie mam 5 lat gram !!!

pozatym nigdy mnie na aimbocie niewidziales i nie klam oszuscie !!

widziales i co ?? mam aim bota ??? bo widze ze nikt ale i to nikt mi niewierzy
« »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości